Кошик
68 відгуків
Київвул. Кирилівська, 126/2 Фірмовий магазин інструментів Bosch
+380635890331
+380666769269
Instrumentarium

Фрезери

В цій категорії Ви можете вибрати і купити фрезер Бош. У нас представлені вертикальні та кромочні фрезерні машини, що забезпечують відмінну якість обробки поверхні, яке не вимагає подальшої механічної доведення. Вони різняться по цілі застосування і споживаної потужності.

Маючи споживану потужність 600 Вт, кромочні фрезери (моделі GKF 600 SET, GKF 600 KIT) оптимізовані для обробки країв деталей і заготовок, і прості в обігу. Вони забезпечені регульованою кутовий направляючої, з допомогою якої інструмент направляється уздовж краю оброблюваних об'єктів.

Вертикальні (заглибні) фрезери для фрезерування деревини, деревних, щитових, листових матеріалів конструктивно і ергономічно оптимізовані для відповідної галузі застосування. У нас представлені фрезери потужністю від 900 Вт (наприклад, GOF 900 CE) до 2000 Вт (модель GOF 2000 CE).

Вертикально-фрезерну машину приводить в дію електродвигун, який змушує обертатися фрезу.

Підставу задає напрямок фрезеру над оброблюваною деталлю. Встановлені на підставі, циліндричні направляючі забезпечують висоту ходу фрезерної машини, переміщаючись вгору і вниз, і зафіксувавшись по висоті по відношенню до основи.

Оснастка кріпиться цангові патрони. З його допомогою фреза фасонна встановлюється точно в центрі вертикальної фрезерної машини на валу двигуна.

Блокування шпинделя для запобігання провертання вала двигуна під час зупинки електроінструмента.

Глибина фрезерування фрезерів регулюється.

Обмежувач глибини стримує довжину ходу вертикальної фрезерної машини вниз, тим самим встановлюючи максимальну глибину занурення фрези.

У нашому Інтернет-магазині Ви знайдете вертикальні фрезери з регульованою від 10000 до 30000 об/хв частотою обертання. Можливість встановлення оптимальної швидкості фрези дозволяє більш якісно працювати з тим чи іншим матеріалом.

Моделі з електронною стабілізацією швидкості обертання (наприклад, GOF 1600 CE) більш витривалі до перепадів навантаження. Така система підтримує задане значення числа обертів, незважаючи на зменшення або збільшення навантаження.

Для безпеки користувача вертикально-фрезерну машину завжди потрібно вести двома руками, а оброблювана деталь повинна бути надійно закріплена.

Для виконання різних фрезерувальних робіт ми пропонуємо Вам великий вибір фрез. Для комфортної та ефективної роботи необхідне обладнання для фрезерів.